6.12. sme pre deti pripravili Mikulášsku párty. V klube na nich čakal Mikuláš, čerti a anjeli. Priniesli deťom sladké balíčky. Deti si tiež mohli zasútažiť a dostať odmeny. Všetci sa vynikajúco zabavili.

Za sponzorskú podporu ďakujeme Pizza Grande a MČ DNV.

Mikuláš pre deti z DNV v F-centre

Katka | 06.12.2017 10:59

5.12. 2017 sme dostali pozvánku od MČ Devínska Nová Ves pomôcť zorganizovať Mikuláša pre deti zo sociálne slabších rodín z DNV. Veľmi radi sme sa toho podujali a s našimi dobrovoľníkmi sme strávili s deťmi príjemné poobedie. Prichystali sme pre ne rôzne súťaže, ktoré absolvovali aby si zaslúžili balíček. Deťom sa veľmi páčilo. Naší dobrovoľníci sa tiež prezliekli za anjelov a čertov a deťom prichystali peknú mikuláššku atmosféru. V programe tiež vystúpil moderný klaun Slížo.

Ďakujeme za pozvanie a  všetkým dobrovoľníkom za pomoc.

Pozvánka na Vianočnú párty

Katka | 05.12.2017 11:12

Pozývame všetky deti na Vianočnú párty v malej telocvični v škole Ivana Bukovčana 3, v sobotu 16.12. o 18.00

Katka | 13.11.2017 14:26

Dňa 12. novembra 2017 GoodSports Intenational Slovensko usporiadalo 14.ročník futbalového turnaja (jesenná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorili 4 tímy: Galaxy Stíhačky, Čo chceš, Kopčany street, FC Ulita. 1.miesto obsadil tím Galaxy stíhačky , 2.miesto tím Ulita a 3.miesto Čo chceš. . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Tonko Chromík) a brankárku turnaja (Vanesa Fichová).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami Team XXX, Borci, FC Temeraf, Miško FC, Tiež fanúšikovia, Marietka tím. 1.miesto obsadil tím Tiež fanúšikovia , 2.miesto Marietka tím a 3. miesto Borci. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Roderik Malovec) a brankára turnaja (Richard Šafárik).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 8 tímov s názvami: Stroskotanci, Vlčáci, Team XXX, Víťazi, Marietka tím, Tiež fanúšikovia, Donkey Punchers, Jokers. 1.miesto obsadil tím Tiež fanúšikovia , 2.miesto tím Jokers a 3.miesto Team XXX. Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca Roderik Malovec a brankára turnaja z tímu Jokers.

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 98 hráčov.

Za podporu ďakujeme Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava, MČ Devínska Nová Ves, Pizza Grande.

Floorbalový turnaj 22. 10. 2017

Katka | 25.10.2017 08:41

Občianske združenie GoodSports International Slovensko zorganizovalo dňa 22. októbra 2017 11. ročník floorballového turnaja (jesenná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 2 tímy (Green Bulls, Mráčik 9). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Kristián Lacko) a najlepšieho strelca turnaja.(Peter Kurth). 1. miesto obsadil tím Mráčik 9 , 2. miesto Green Bulls.

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorili 4 tímy s názvami (Mráčik 9, Ošípané, Šunesovci, Stroskotanci) Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankárkára (Karol Vlašič) a strelca turnaja.(Tomáš Šuda). 1.miesto Mráčik 9 , 2.miesto Ošípané , 3.miesto Stroskotanci .

V kategórii 17 a viac sa zúčastnili 3 tímy: White Jerseys, Ošípané a Stroskotanci . Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára a najlepšieho strelca turnaja . 1. miesto obsadil tím White Jerseys , 2. miesto obsadil tím Stroskotanci a 3.miesto obsadil tím Ošípané .

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 58 hráčov.

Za podporu ďakujeme MČ Devínska Nová Ves, Pizza Grande a za možnosť využitia telocvične  vedeniu ZŠ I.Bukovčana 3

Naše deťušky z T-ballu

Katka | 17.10.2017 18:00

Tohto ročný tím detí z T-ballu

Baseball v Prievidzi

Katka | 17.10.2017 17:58

V tomto školskom roku baseball v Prievidzi každý štvrtok o 15.30!

Program v Prievidzi

Katka | 17.10.2017 17:55

Program v Prievidzi počas tohto školského roku! Ak máte otázky, kľudne kontaktujte Adriána Štangová na FB alebo cez mail stangovaadriana@gmail.com V pondelok je program len pre žiakov zo základnej školy v Kanianke.

Zhrnutie trénera:

Nemam rad druhe miesto a radsej beriem tretie miesto, ale tato medajla je vynimka. Druhe miesto, ktore sa rodilo za posledne tri roky velmi tazko. Kader, ktory sa formoval a odohral dnes finalovy zapas v pocte 10 deti, bol za posledne tri roky obmeneny mozno aj 25 krat a z toho len tuto sezonu to bolo cca 10 krat. Od cca 1/4 sezony sme sa ustalili na pocte 10 deti. Odohrat proti Trnave Angels vyrovnane zapasy (jeden sa predlzoval o dva inningy) a vcera vyhrat rozhodujuci zapas o postup do finale bol nadherny pocit. Proti Apollu Bratislava sme odohrali tuto sezonu takmer vsetky zapasy viac menej vyrovnane a raz sme sa tesili aj z vyhry. Vcerajsi zapas, ktory sme prehrali 3:5 bol jeden z najkvalitnejsich, ake som v ramci kadetov videl a ktore som odkoucoval. Dnesny finalovy zapas nam nejak dosli ostre naboje na palke, ktore nas vcera tak zdobili na zapase proti Trnave. Apollo po ozaj kvalitnom vykone, po viacerych fakt nadhernych odpaloch, zasluzene vyhralo 9:3.

Nasu poslednu sezonu hodnotim ako najkvalitnejsiu za posledne tri roky. Decka spravili po individualnej a aj timovej stranke obrovske pokroky, co niektorych doviedlo az do reprezentacie. A je to hlavne vdaka tomu, ze sme mali obrovsku podporu zo strany GoodSports International Slovensko a baseball klubu Fighting Flies Bratislava, vdaka ktorym som mohol deckam vybavit vynikajuce podmienky na trenovanie -> umoznena zimna priprava v telocvicni na Pavla Horova, materialne zabezpecenie (palky, rukavice a ostatne veci), umoznenie individualnych nadhadzovacskych treningov pocas treningu FF v telocvicni pocas zimy a sustredenie v Cremosnom. Velke dakujem patri vsetkym mojim asistentom za poslednych dva a polroka, tj. Galo, Viktor Bena, Cico, Kubo Hurbanic a Turek. Dalej, obrovske dakujem patri individualne Romanovi Mozsimu za kondicne treningy v ramci zimnej pripravy, Andreasovi Kellerovi za cas venovany individualne prvometarom a pomoc v ramci rozhodcovania zapasov, Mattovi, Tylerovi a Tokuovi za ich pomoc na treningoch, Patovi Benovi, ktory nam odpiskal vacsinu zapasov a pizza Grande za sponzoring pizze. Velmi velke dakujem patri taktiez aj rodicom za podporu deti na zapasoch (hlavne playoff) a za pomoc, ochotu a hlavne spolupracu pocas zimnej pripravy a aj pocas celej sezony. A asi uplne najvacsie dakujem napisem sebe, ze som sa na to dal, ze som na to mal nervy a hlavne trpezlivosť.