Vianočná párty/disco pre deti.  Okrem skvelej diskotéky sme si zahrali aj hru Secret Santa a obdarovali sa darčekmi.

6.12. sme pre deti pripravili Mikulášsku párty. V klube na nich čakal Mikuláš, čerti a anjeli. Priniesli deťom sladké balíčky. Deti si tiež mohli zasútažiť a dostať odmeny. Všetci sa vynikajúco zabavili.

Za sponzorskú podporu ďakujeme Pizza Grande a MČ DNV.

Mikuláš pre deti z DNV v F-centre

Katka | 06.12.2017 10:59

5.12. 2017 sme dostali pozvánku od MČ Devínska Nová Ves pomôcť zorganizovať Mikuláša pre deti zo sociálne slabších rodín z DNV. Veľmi radi sme sa toho podujali a s našimi dobrovoľníkmi sme strávili s deťmi príjemné poobedie. Prichystali sme pre ne rôzne súťaže, ktoré absolvovali aby si zaslúžili balíček. Deťom sa veľmi páčilo. Naší dobrovoľníci sa tiež prezliekli za anjelov a čertov a deťom prichystali peknú mikuláššku atmosféru. V programe tiež vystúpil moderný klaun Slížo.

Ďakujeme za pozvanie a  všetkým dobrovoľníkom za pomoc.

Futbalový turnaj 12.11. 2017

Katka | 13.11.2017 14:26

Dňa 12. novembra 2017 GoodSports Intenational Slovensko usporiadalo 14.ročník futbalového turnaja (jesenná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorili 4 tímy: Galaxy Stíhačky, Čo chceš, Kopčany street, FC Ulita. 1.miesto obsadil tím Galaxy stíhačky , 2.miesto tím Ulita a 3.miesto Čo chceš. . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Tonko Chromík) a brankárku turnaja (Vanesa Fichová).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami Team XXX, Borci, FC Temeraf, Miško FC, Tiež fanúšikovia, Marietka tím. 1.miesto obsadil tím Tiež fanúšikovia , 2.miesto Marietka tím a 3. miesto Borci. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Roderik Malovec) a brankára turnaja (Richard Šafárik).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 8 tímov s názvami: Stroskotanci, Vlčáci, Team XXX, Víťazi, Marietka tím, Tiež fanúšikovia, Donkey Punchers, Jokers. 1.miesto obsadil tím Tiež fanúšikovia , 2.miesto tím Jokers a 3.miesto Team XXX. Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca Roderik Malovec a brankára turnaja z tímu Jokers.

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 98 hráčov.

Za podporu ďakujeme Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava, MČ Devínska Nová Ves, Pizza Grande.

Floorbalový turnaj 22. 10. 2017

Katka | 25.10.2017 08:41

Občianske združenie GoodSports International Slovensko zorganizovalo dňa 22. októbra 2017 11. ročník floorballového turnaja (jesenná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 2 tímy (Green Bulls, Mráčik 9). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Kristián Lacko) a najlepšieho strelca turnaja.(Peter Kurth). 1. miesto obsadil tím Mráčik 9 , 2. miesto Green Bulls.

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorili 4 tímy s názvami (Mráčik 9, Ošípané, Šunesovci, Stroskotanci) Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankárkára (Karol Vlašič) a strelca turnaja.(Tomáš Šuda). 1.miesto Mráčik 9 , 2.miesto Ošípané , 3.miesto Stroskotanci .

V kategórii 17 a viac sa zúčastnili 3 tímy: White Jerseys, Ošípané a Stroskotanci . Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára a najlepšieho strelca turnaja . 1. miesto obsadil tím White Jerseys , 2. miesto obsadil tím Stroskotanci a 3.miesto obsadil tím Ošípané .

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 58 hráčov.

Za podporu ďakujeme MČ Devínska Nová Ves, Pizza Grande a za možnosť využitia telocvične  vedeniu ZŠ I.Bukovčana 3