Posledné novinky

Futbalový turnaj 22. 4.2018

Katka | 23.04.2018 14:33

22.4.2018 futbalový turnaj

Dňa GoodSports Intenational Slovensko usporiadalo ďalší ročník futbalového turnaja (jarná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorili 4 tímy: Random team, MŠK Ulita, Ulita street, Duchodcovia . 1.miesto obsadil tím MŠK Ulita , 2.miesto tím Ulita street a 3.miesto Random team. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Tonko CHromík) a brankára turnaja (Miško Struhárik).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorili 3 tímy s názvami MŠK Ulita, Čierny panteri, Marietkine víly. 1.miesto obsadil tím Čierny panteri , 2.miesto MŠK Ulita a 3. miesto Marietkine víly . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Jakub Baksay) a brankára turnaja (Vanessa ).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorili 3 tímy s názvami: Čierny panteri, Marietkine víly, Dream team. 1.miesto obsadil tím Dream team , 2.miesto tím Čierni panteri a 3.miesto Marietkine víly. Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Juraj Panák) a brankára turnaja z tímu Dream Team .

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 46 hráčov.

Floorbalový turnaj 29.3.2018

Katka | 04.04.2018 17:16

29.3.2018 Floorbalový turnaj jarná časť

Občianske združenie GoodSports International Slovensko zorganizovalo dňa 29. marca 2018 12. ročník floorballového turnaja (jarná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 3 tímy (Horováci, Street players, Andrejkine bacily). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Jaroslav Seleštiansky) a najlepšieho strelca turnaja.(Dominik Daubner). 1. miesto obsadil tím Horováci , 2. miesto Street players a 3. miesto Andrejkine bacily.

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami (Andrejkine bacily, Marietka tím, Team Almost, Low Prio, Ošípané) Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankárkára (Daniel Maňek) a strelca turnaja.(Jakub Baksay). 1.miesto Ošípané , 2.miesto Team Almost , 3.miesto Andrejkine bacily .

V kategórii 17 a viac sa zúčastnilo 8 tímov: Marietka tím, Čabovci, J39, Dream team, Dream team 2, FBC White Eagles, Prírodné katastrofy, Ošípané . Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Martin Haba) a najlepšieho strelca turnaja (David Leskovský). 1. miesto obsadil tím Čabovci , 2. miesto obsadil tím Prírodné katastrofy a 3.miesto obsadil tím Dream team 2 .

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 96 hráčov.

Ďakujeme za podporu Pizza Metro Grande DNV a MČ Devínska Nová Ves.

Veľkonočný T-ballový zápas

Katka | 29.03.2018 09:43

28.3. 2018 sme zorganizovali Veľkonočný T-balllový zápas naších najmenších detí, ktoré navštevujú náš krúžok v tomto školskom roku.

Prišlo 15 detí. Pozvali sme aj rodičov aby prišli svoje ratolesti podporiť. Deťom sa veľmi páčilo a určite pre nich čoskoro prichystáme ďalší zápas.

T-ballový turnaj Viničné 2018

Katka | 18.03.2018 14:20

17.3. 2018 sme sa zúčastnili na t-ballovom turnaji žiakov vo Viničnom. Bol to už 13. ročník.