Najbližšie udalosti

 • klub leto
  od 11.00-16.00 klub otvorený pre všetkých ... viac »
  Začína 29.08.2016 11:00
 • klub leto
  od 11.00-16.00 klub otvorený pre všetkých ... viac »
  Začína 30.08.2016 11:00
 • klub leto
  od 11.00-16.00 klub otvorený pre všetkých ... viac »
  Začína 31.08.2016 11:00

Posledné novinky

Rozlúčka s Mattom a Tylerom

Katka | 05.08.2016 13:05

2 mesiace nám ubehli ako voda a my sme sa museli rozlúčiť s našimi stážistami Mattom Conradom a Tylerom Meyerom. Pripravili sme pre nich rozlúčkovú párty s občerstvením a priateľským baseballovým zápasom. Budú nám chýbať boli veľkým prínosom pre trénerov aj deti z GoodSports.

 


20ty GoodSports camp Bojnice 2016

Katka | 17.07.2016 13:02

V prekrásnom prostredí Hornej Nitry sa uskutočnil 20.ročník športovo – anglického tábora (baseball campu) pre deti v dňoch 2.7.-10.7.2016 v rekreačnom zariadení Hlboké nad Bojnicami, záujem zo strany detí a rodičov bol veľký. Cieľovou vekovou skupinou boli deti vo veku 6-17 rokov. Tábora sa zúčastnilo 96 detí (z toho 67 zo Slovenskej republiky, 4 z Maďarska a 25 z celých Spojených štátov amerických) Na riadny priebeh tábora dozeralo 60 dospelých – trénerov, asistentov trénerov, prekladateľov, organizátorov a dvaja zdravotníci ( 33 Severoameričanov a 27 Slovákov) Cieľom projektu bolo vyplniť voľný čas detí zmysluplne športovým (baseball, basketball, voleyball, floorball, futball, stolný tenis, paintball), kultúrnym (večerné posedenia pri táboráku s hudbou a spevom, ohňostroj, večerné zábavné hry tzv. crazy games, koncert), vzdelávacím (hodiny angličtiny zábavnou formou rôzne súťaže, hry) i etickým programom (večerné vyhodnotenie dňa s príbehmi a ponaučeniami). Každé ráno bol presne stanovený program, ktorý bol na konci dňa vyhodnotený. Všetci mali pocit, že týždeň ubehol veľmi rýchlo a prejavili záujem , aby tábor býval v budúcnosti dlhší. V rámci večerného programu sa každý večer niektorí z trénerov zo Slovenska aj z USA podelili o svoj životný príbeh , porozprávali nám čo to o sebe, svojom živote v USA, svojich športových skúsenostiach a povzbudili deti aby na sebe pracovali a šli si za tým čo ich baví. Na konci týždňa sme si rozdávali fotky s baseballovými kartičkami Tento rok sa na tábore zúčastnila hudobná skupina z USA The Family Three. Vytvárali fantastickú atmosféru, každý večer hrali na hudobných nástrojoch rôzne populárne pesničky a taktiež spievali campovú hymnu, ku ktorej sme si nacvičili aj tanec. Deti sa od prvého dňa rozdelili do ôsmych tímov. V týchto tímoch cez týždeň trénovali baseball na záverečný víkendový turnaj, zúčastnili sa olympiády kde súťažili medzi sebou v rôznych netradičných športoch. Na konci dňa sme mali vyhodnotenie poradia. Okrem olympiády si deti v týchto tímoch zasúťažili v hre „Pevnosť Boyard tzv. Fear Factor“ kombinovaný s nočným pochodom. Nakoľko bol toto 20ty ročník tak 4. júla na deň nezávislosti sme okrem fantastického ohňostroja mali narodeninovú párty ako sa patrí. Prvý večer po zoznámení deti súťažili v tímoch o možnosť vybrať si z 8 dresov, podľa toho ktorí sa im najviac páčil. V utorok sa deti s vedúcimi vybrali do ZOO a zahrali si hru tzv. scavegerhunt, tu museli splniť 25 úloh, ktoré sme na konci dňa tak isto vyhodnotili. V piatok a v sobotu deti a trénerov čakal záverečný turnaj v baseballe. V sobotu večer sme vyhodnotili 1,2,3 miesto turnaja a ocenili medailami. Takisto sme ocenili campera týždňa . Z každého tímu tréneri vybrali 1- 2 deti a tie vytvorili tzv. All star tím a títo si potom v rámci exibičného zápasu zahrali proti trénerom. Ďakujeme naším skvelým trénerom za ich prístup k práci s deťmi boli ste skvelí.

Osobitne ďakujeme:

za finančnú dotáciu Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava

McDonald s Prievidza za poskytnutie pitného režimu počas baseballového turnaja

Technickým službám mesta Prievidza za možnosť využitia ľahkoatletického štadióna na Ul.  Sama Chalúpku

firme Polysystem za pomoc pri preprave vecí do a z tábora

sponzorom z USA

ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE!


Návšteva Francúzov na škole I. Bukovčana 3

Katka | 12.06.2016 13:39

Na ihrisku I. Bukovčana 3 GoodSports predstavil svoju činnosť priateľom školy z Francúzska. Tréneri povedali čo to o aktivitách v GoodSportse a taktiež prakticky ukázali hádzanie, pálkovanie a návšetvníci si mohli zahrať priateľský zápas s deťmi zo školy.


Privítanie dobrovoľníkov Matta a Tylera

Katka | 08.06.2016 16:53

Počas dvoch mesiacov nám budú pomáhať aj dvaja tréneri baseballisti Matt Conrad a Tyler Meyer.  Zúčastnia sa tábora v Bojniciach aj aktivít v Devínskej Novej Vsi.


MDD 2016

Katka | 08.06.2016 15:35

Aj tento rok sa GSI zúčastnilo organizácie MDD v Devínskej Novej Vsi. Okrem tradičných športových aktivít a pomoci pri zabezpečení obsluhovania skákacích hradov  sme ponúkli deťom možnosť odpaľovať baseballové loptičky do špeciálneho baseballového tunela zapožičaného z českej baseballovej ligy, tímu Draci Brno, za sprostredkovanie ďakujeme nášmu partnerskému baseballovému tímu Fighting Flies Bratislava.


Softballový turnaj v DNV

Katka | 01.06.2016 22:00

Dňa 29.5. GSI zorganizoval softbalový turnaj na ihrisku v DNV, zúčastnili sa ho 3 tímy naše dievčatá z tímu GSI Batbreakers, Apollo a Trnava Panters.

Na ihrisku panovala skvelá atmosféra. Najbližší turnaj náš čaká opäť v Devínskej 18.6.-19.6.

Tešíme sa.

Prídite podporiť naše dievčatá.


Futbalový turnaj GSI 7.5.2016

Katka | 11.05.2016 16:19

Dňa 7. mája 2016 GoodSports Intenational Slovensko usporiadalo 11.ročník futbalového turnaja (jarná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorili 4 tímy s názvami El Kladivo, Marietka tím, Los Ancheles, Team Awesome. 1.miesto obsadil tím El Kladivo , 2.miesto tím Marietka tím a 3.miesto tím Los Ancheles . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Jakub Baksay) a brankára turnaja (Matúš Janíček).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami Los Ancheles, Detonators, Hala Autist, Dúbravka a The new generation . 1.miesto obsadil tím The new generation , 2.miesto Dúbravka a 3. miesto Los Ancheles. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Roderik Malovec) a brankára turnaja (Martin Vorčák).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami Odroňi, Kaňovci, Los Ancheles, Vysokohorskí turisti, Team XXX a tím Biele mačky . 1.miesto obsadil tím Biele mačky , 2.miesto tím Vysokohorskí turisti a 3.miesto Kaňovci . Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca z tímu Biele mačky a brankára turnaja z tímu Vysokohorskí turisti .

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 77 hráčov.

Za podporu ďakujeme Magistrátu Hl. mesta SR Bratislava


POĎAKOVANIE

Katka | 04.05.2016 17:06

ĎAKUJEME všetkým, ktorí nám poukázali v tomto roku svoje 2%, ak ste nám poukázali  a nedali ste nám vedieť prosím urobte tak radi by sme vám za to poďakovali.


Floorbalový turnaj 23.4.2016

Katka | 27.04.2016 17:45

Občianske združenie GoodSports International Slovensko zorganizovalo dňa 23. apríla 2016 10. ročník floorballového turnaja (jarná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 4 tímy (El kladivo, Ošípané, FK Traktoristi, Mimoňi ). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Janíček) a najlepšieho strelca turnaja.(Marek Šteliar). 1. miesto obsadil tím Traktoristi, 2. miesto El Kladivo, 3. miesto Ošípané.

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorili 4 tímy s názvami (Los Anchelos, Anchelos Los, Dúbravka, FK Traktoristi) . Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankára (Jakub Hurbanič) a strelca turnaja.(Tomáš Královič). 1.miesto Dúbravka, 2.miesto Anchelos Los, 3.miesto Los Anchelos

V kategórii 17 a viac sa zúčastnili tímy: White Eagles, Dream Tím, IBF Pressburg, Team Awesome, Teplé párky, Prírodné katastrofy . Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Ščasná) a najlepšieho strelca turnaja (Leskovský). 1. miesto obsadil tím Pressburg, 2. miesto obsadil tím Teplé párky a 3.miesto obsadil tím White Eagles.

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 82 hráčov.

Za finančnú podporu ďakujeme Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava.


20ty GoodSports camp Bojnice 2016

Katka | 06.04.2016 17:13

Pozývame na náš skvelý tábor v Bojniciach 2.7.-10.7.2016 už 20ty ročník

CENA: 175 EUR (možné súrodenecké zľavy a pri príhlásení súrodenca alebo kamaráta, ktorí ešte na tábore neboli zľavy z ceny)

VEK: 8-17 rokov

Rekreačné zariadenie Hlboké nad Bojnicami

Skvelý program a aktivity: baseballové tréningy a turnaj, futbal, volejbal, basketbal, frisbee, floorbal a ďalšie tradičné i netradičné športy, americkí aj slovenskí animátori aj deti, skúsení športovci, lídri aj zabávači, bláznivé hry a súťaže, aktivity s angličtinou hravou formou, tvorivé dielne, camp kapela, prekvapenia zo zámoria a veľa, veľa zábavy!