Najbližšie udalosti


Posledné novinky

Posledný zápas sezóny o umiestnenie

Katka | 12.09.2016 18:34

Dievčatá vycestovali do Trnavy dňa 11. 9. aby odohrali zápas o umiestnenie. Zápas odohrali s tímom Trnava Panters. Skončili na 3. mieste avšak sa všetky snažili.

Ako sprestrenie výletu navštívili tiež Trnavský jarmok, na ktorom sa fajn zabavili.

Tešíme sa na novú sezónu.


Nábor detí

Katka | 12.09.2016 18:25

8.9. sa naši skvelí tréneri zúčastnili náboru detí na T-ball, Little Ligu, Kadetov a Softball na školách Ivana Bukovčana 1 a 3.

Tešíme sa na nových hráčov.

 


Softballový zápas dievčat na Apolle

Katka | 12.09.2016 18:22

4.9. odohrali naše dievčatá dva zápasy s tímom dievčat Trnava Panters na ihrisku na Apolle, obidva síce prehrali avšak sa snažili a na tréningoch budú poctivo trénerovať aby zlepšili svoje nedostatky. Držíme im palce.


Rozlúčka s Mattom a Tylerom

Katka | 05.08.2016 13:05

2 mesiace nám ubehli ako voda a my sme sa museli rozlúčiť s našimi stážistami Mattom Conradom a Tylerom Meyerom. Pripravili sme pre nich rozlúčkovú párty s občerstvením a priateľským baseballovým zápasom. Budú nám chýbať boli veľkým prínosom pre trénerov aj deti z GoodSports.

 


20ty GoodSports camp Bojnice 2016

Katka | 17.07.2016 13:02

V prekrásnom prostredí Hornej Nitry sa uskutočnil 20.ročník športovo – anglického tábora (baseball campu) pre deti v dňoch 2.7.-10.7.2016 v rekreačnom zariadení Hlboké nad Bojnicami, záujem zo strany detí a rodičov bol veľký. Cieľovou vekovou skupinou boli deti vo veku 6-17 rokov. Tábora sa zúčastnilo 96 detí (z toho 67 zo Slovenskej republiky, 4 z Maďarska a 25 z celých Spojených štátov amerických) Na riadny priebeh tábora dozeralo 60 dospelých – trénerov, asistentov trénerov, prekladateľov, organizátorov a dvaja zdravotníci ( 33 Severoameričanov a 27 Slovákov) Cieľom projektu bolo vyplniť voľný čas detí zmysluplne športovým (baseball, basketball, voleyball, floorball, futball, stolný tenis, paintball), kultúrnym (večerné posedenia pri táboráku s hudbou a spevom, ohňostroj, večerné zábavné hry tzv. crazy games, koncert), vzdelávacím (hodiny angličtiny zábavnou formou rôzne súťaže, hry) i etickým programom (večerné vyhodnotenie dňa s príbehmi a ponaučeniami). Každé ráno bol presne stanovený program, ktorý bol na konci dňa vyhodnotený. Všetci mali pocit, že týždeň ubehol veľmi rýchlo a prejavili záujem , aby tábor býval v budúcnosti dlhší. V rámci večerného programu sa každý večer niektorí z trénerov zo Slovenska aj z USA podelili o svoj životný príbeh , porozprávali nám čo to o sebe, svojom živote v USA, svojich športových skúsenostiach a povzbudili deti aby na sebe pracovali a šli si za tým čo ich baví. Na konci týždňa sme si rozdávali fotky s baseballovými kartičkami Tento rok sa na tábore zúčastnila hudobná skupina z USA The Family Three. Vytvárali fantastickú atmosféru, každý večer hrali na hudobných nástrojoch rôzne populárne pesničky a taktiež spievali campovú hymnu, ku ktorej sme si nacvičili aj tanec. Deti sa od prvého dňa rozdelili do ôsmych tímov. V týchto tímoch cez týždeň trénovali baseball na záverečný víkendový turnaj, zúčastnili sa olympiády kde súťažili medzi sebou v rôznych netradičných športoch. Na konci dňa sme mali vyhodnotenie poradia. Okrem olympiády si deti v týchto tímoch zasúťažili v hre „Pevnosť Boyard tzv. Fear Factor“ kombinovaný s nočným pochodom. Nakoľko bol toto 20ty ročník tak 4. júla na deň nezávislosti sme okrem fantastického ohňostroja mali narodeninovú párty ako sa patrí. Prvý večer po zoznámení deti súťažili v tímoch o možnosť vybrať si z 8 dresov, podľa toho ktorí sa im najviac páčil. V utorok sa deti s vedúcimi vybrali do ZOO a zahrali si hru tzv. scavegerhunt, tu museli splniť 25 úloh, ktoré sme na konci dňa tak isto vyhodnotili. V piatok a v sobotu deti a trénerov čakal záverečný turnaj v baseballe. V sobotu večer sme vyhodnotili 1,2,3 miesto turnaja a ocenili medailami. Takisto sme ocenili campera týždňa . Z každého tímu tréneri vybrali 1- 2 deti a tie vytvorili tzv. All star tím a títo si potom v rámci exibičného zápasu zahrali proti trénerom. Ďakujeme naším skvelým trénerom za ich prístup k práci s deťmi boli ste skvelí.

Osobitne ďakujeme:

za finančnú dotáciu Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava

McDonald s Prievidza za poskytnutie pitného režimu počas baseballového turnaja

Technickým službám mesta Prievidza za možnosť využitia ľahkoatletického štadióna na Ul.  Sama Chalúpku

firme Polysystem za pomoc pri preprave vecí do a z tábora

sponzorom z USA

ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE!


Návšteva Francúzov na škole I. Bukovčana 3

Katka | 12.06.2016 13:39

Na ihrisku I. Bukovčana 3 GoodSports predstavil svoju činnosť priateľom školy z Francúzska. Tréneri povedali čo to o aktivitách v GoodSportse a taktiež prakticky ukázali hádzanie, pálkovanie a návšetvníci si mohli zahrať priateľský zápas s deťmi zo školy.


Privítanie dobrovoľníkov Matta a Tylera

Katka | 08.06.2016 16:53

Počas dvoch mesiacov nám budú pomáhať aj dvaja tréneri baseballisti Matt Conrad a Tyler Meyer.  Zúčastnia sa tábora v Bojniciach aj aktivít v Devínskej Novej Vsi.


MDD 2016

Katka | 08.06.2016 15:35

Aj tento rok sa GSI zúčastnilo organizácie MDD v Devínskej Novej Vsi. Okrem tradičných športových aktivít a pomoci pri zabezpečení obsluhovania skákacích hradov  sme ponúkli deťom možnosť odpaľovať baseballové loptičky do špeciálneho baseballového tunela zapožičaného z českej baseballovej ligy, tímu Draci Brno, za sprostredkovanie ďakujeme nášmu partnerskému baseballovému tímu Fighting Flies Bratislava.


Softballový turnaj v DNV

Katka | 01.06.2016 22:00

Dňa 29.5. GSI zorganizoval softbalový turnaj na ihrisku v DNV, zúčastnili sa ho 3 tímy naše dievčatá z tímu GSI Batbreakers, Apollo a Trnava Panters.

Na ihrisku panovala skvelá atmosféra. Najbližší turnaj náš čaká opäť v Devínskej 18.6.-19.6.

Tešíme sa.

Prídite podporiť naše dievčatá.


Futbalový turnaj GSI 7.5.2016

Katka | 11.05.2016 16:19

Dňa 7. mája 2016 GoodSports Intenational Slovensko usporiadalo 11.ročník futbalového turnaja (jarná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorili 4 tímy s názvami El Kladivo, Marietka tím, Los Ancheles, Team Awesome. 1.miesto obsadil tím El Kladivo , 2.miesto tím Marietka tím a 3.miesto tím Los Ancheles . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Jakub Baksay) a brankára turnaja (Matúš Janíček).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami Los Ancheles, Detonators, Hala Autist, Dúbravka a The new generation . 1.miesto obsadil tím The new generation , 2.miesto Dúbravka a 3. miesto Los Ancheles. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Roderik Malovec) a brankára turnaja (Martin Vorčák).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami Odroňi, Kaňovci, Los Ancheles, Vysokohorskí turisti, Team XXX a tím Biele mačky . 1.miesto obsadil tím Biele mačky , 2.miesto tím Vysokohorskí turisti a 3.miesto Kaňovci . Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca z tímu Biele mačky a brankára turnaja z tímu Vysokohorskí turisti .

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 77 hráčov.

Za podporu ďakujeme Magistrátu Hl. mesta SR Bratislava