CENA: 200 EUR (pri prihlásení sa a uhradení zálohy 50 Eur do 31.1.2020 je cena tábora 190 Eur)

Priniesol sladké balíčky pre 70 detí.

Pre deti sme si tiež pripravili minidisco, rôzne hry a súťaže.

Futbalový turnaj jeseň 2019

Katka | 11.11.2019 14:31

Dňa 10.11.2019 sme usporiadali ďalší ročník futbalového turnaja (jesenná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorilo 5 tímov: Ulita, FC Petržalka, FC Horova, Huricanes, ŠK Slovan Bratislava. 1.miesto obsadil tím FC Petržalka , 2.miesto tím FC Horova a 3.miesto Huricanes . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Dominik Balog) a brankára turnaja (Matej Kucer).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorili 3 tímy s názvami Stroskotanci, Made in China, FC Puchry. 1.miesto obsadil tím Made in China , 2.miesto FC Puchry a 3. Miesto Stroskotanci. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Antonín Chromík) a brankára turnaja (Samuel Kolenič).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami: Stroskotanci, Aďo tím, Denwa, Žabičky Sv. Jur, LimoNada 1.miesto obsadil tím Stroskotanci , 2.miesto tím Aďo tím a 3.miesto LimoNada Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Jakub Hurbanič) a brankára turnaja (Emanuel Biháry).

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 72 hráčov.

Za finančnú podporu ďakujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava.

HALLOWEEN PARTY 2019

Katka | 05.11.2019 17:08

Cez jesenné prázdniny vo štvtok 31.10. sme zorganizovali tak ako každý rok HALLOWEEN PARTY.

Učasť prekonala naše očakávania a zabaviť sa prišlo okolo 100 detí.

Ocenili sme 3 najlepšie masky krásnymi pohármi.

Okrem pohárov si deti za svoje výtvory odniesli aj rôzne sladkosti.

Počas programu deti súťažili v rôznych disciplínach a taktiež si mohli zatancovať na diskotéke.

Tešíme sa opäť o rok.

Floorbalový turnaj jeseň 2019

Katka | 05.11.2019 17:01

Dňa 30. októbra 2019 sme zorganizovali 13. ročník floorballového turnaja (jesenná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 3 tímy (FC Dolphins, FC Šarks, Devínska Hurricanes). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie.  Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Matúš Malý) a najlepšieho strelca turnaja.(Milan Godál). 1. miesto obsadil tím DNV Hurricans , 2. miesto FC Dolphins  a 3. miesto FC Šarks.

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami ( Ošípané, IBF Becher Innerbandy, IBK Chrusty, Zvárači, Krpci, Stroskotanci) Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankára (Jakub Haverla) a strelca turnaja.( Roman Chovan). 1.miesto Ošípané , 2.miesto Zvárači   , 3.miesto IBF Becher Innerbandy  .

V kategórii 17 a viac sa zúčastnilo 8 tímov: Dream Tím, , Ošípané, Starboyz, Dream Team DNV, Dievča ty žiariš, IBF Becher Innerbandy, Mariánsky Bošável, IBK Chrusty. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Jakub Kelecsényi) a najlepšieho strelca turnaja (Denis Hatvany). 1. miesto obsadil tím IBF Becher Innerbandy , 2. miesto obsadil tím Starboyz a 3.miesto obsadil tím Dream Team DNV  .

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 115 hráčov.

Za finančnú podporu ďakujeme Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava.

Za požičanie floorbalových mantinelov ďakujeme floorbalovej škole Galaktikos a za občerstvenie ďakujeme Pizza Grande DNV.