AktuálneGalériaHlavné akcieFloorbalový turnaj 2022

 

17.11. 2022 Floorbalový turnaj

 

Po dvoch rokoch sme  dňa 17. novembra mohli usporiadať 14. ročník floorballového turnaja (jesenná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 2 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež do 15 rokov, kategória 16 a viac rokov.

V kategórii detí do 15 rokov sa vytvorilo 5 tímov (Red Fighters, Galaktikos Stars, Galaktikos Kings, Fire hockey Stick, Na posledný čas).

Miesta boli  ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankára (Matúš Gulaba) a strelca turnaja (Milan Godál). 1.miesto Na posledný čas, 2.miesto Galaktikos Kings, 3.miesto Galaktikos Stars.

V kategórii 16 a viac sa zúčastnilo 8 tímov: Dream Tím, , Ošípané, IBK Abstinenti, Považskí legionári, Káčery, Salibandy Boys, Oxdog Fanatici, Tlsťoši. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Jakub Kráľ z tímu Salibandy Boys  ) a najlepšieho strelca turnaja (Adam Halaša). 1. miesto obsadil tím Salibandy Boys , 2. miesto obsadil tím IBK Abstinenti a 3.miesto obsadil tím  Ošípané .

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 89 hráčov.

Za podporu ďakujeme Pizza Grande DNV, za finančnú podporu ďakujeme MČ Devínska Nová Ves, za zapožičanie mantinelov Športovej škole Galaktikos.

Tešíme sa na ďalší turnaj na jar.

Slovensko-americká nezisková organizácia GoodSports International Slovensko pôsobí v Devínskej Novej Vsi od roku 1994.

Zameriava sa na vytváranie voľnočasových aktivít pre deti a mládež.

Instagram

Facebook

Podporte nás