Hlavné akcieFutbalový Turnaj Jeseň 2019

Dňa 10.11.2019 sme usporiadali ďalší ročník futbalového turnaja (jesenná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorilo 5 tímov: Ulita, FC Petržalka, FC Horova, Huricanes, ŠK Slovan Bratislava. 1.miesto obsadil tím FC Petržalka , 2.miesto tím FC Horova a 3.miesto Huricanes . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Dominik Balog) a brankára turnaja (Matej Kucer).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorili 3 tímy s názvami Stroskotanci, Made in China, FC Puchry. 1.miesto obsadil tím Made in China , 2.miesto FC Puchry a 3. Miesto Stroskotanci. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Antonín Chromík) a brankára turnaja (Samuel Kolenič).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami: Stroskotanci, Aďo tím, Denwa, Žabičky Sv. Jur, LimoNada 1.miesto obsadil tím Stroskotanci , 2.miesto tím Aďo tím a 3.miesto LimoNada Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Jakub Hurbanič) a brankára turnaja (Emanuel Biháry).

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 72 hráčov.

Za finančnú podporu ďakujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava.

 

Slovensko-americká nezisková organizácia GoodSports International Slovensko pôsobí v Devínskej Novej Vsi od roku 1994.

Zameriava sa na vytváranie voľnočasových aktivít pre deti a mládež.

Instagram

Facebook

Podporte nás