AktuálneGalériaHlavné akcieMDD Devínska 5.6. 2021

Sľubovaná príjemná prechádzka s pohybovými výzvami, hľadanie  indícií, prekvapenia na stanovištiach, darčeky a veľa zábavy s Mici a Mňau.

Tak vyzeral úplne nový, opatreniami oklieštený, ale napriek tomu veľmi príjemný Deň detí 2021 sprevádzaný rozžiarenými detskými očkami.

Ďakujeme všetkým rodičom za rešpektovanie pravidiel a registráciu, ktorá nám pomohla dodržať prísne opatrenia.

Rodinná olympiáda začala v kancelárii TIK, kde detičky do rúk dostali mapku s tajničkou.

Na prvom stanovišti predstavila organizácia Good Sports históriu aj techniku hry baseballu.

Po ceste k druhému stanovišťu deti plnili úlohy – skákali ako žabky, revali ako levy, točili sa, motali a hľadali písmenká do tajničky. Rodičia sa veru aktívne k deťom pridávali, veď to bola rodinná olympiáda.

Druhé stanovište patrilo Dobrovoľnému hasičskému zboru Devínska Nová Ves a hasiči sa venovali deťom v plnom nasadení. Deti si vyskúšali hasenie vodou, i keď oheň nahradili terče, poskytnutie prvej pomoci a plavba v hasičskom člne ešte dlho ostane v spomienkach nielen detí.

Bublinka sa o trasu celej olympiády zaslúžila a záver patril práve bublinkáčom. Tu sa vyhodnocovala tajnička, vyrábali odznaky a rozdávali odmeny.

Popoludňajšie predstavenie zabezpečila Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves a  deťom sa najprv prihovoril náš pán starosta Dárius Krajčír. Moderátorka Katarína Gavalcová sa porozprávala aj s „bublinkou“  Marcelou Kramplovou a potom  sa už deti zabávali s Mici a Mňau.

Tešíme sa na ďalšie spoločné akcie.

 

Slovensko-americká nezisková organizácia GoodSports International Slovensko pôsobí v Devínskej Novej Vsi od roku 1994.

Zameriava sa na vytváranie voľnočasových aktivít pre deti a mládež.

Instagram

Facebook

Podporte nás